OVERVIEW

The web page gimnazjum112.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have inspected twenty pages inside the web site gimnazjum112.pl and found fourteen websites referencing gimnazjum112.pl.

GIMNAZJUM112.PL TRAFFIC

The web page gimnazjum112.pl is seeing a alternation quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for gimnazjum112.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum112.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum112.pl

Aktualności

W związku ze zbliżającą się kolejną edycją SIO, Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Włochy m. Warszawy zwraca się z prośbą o przekazanie sprawozdania SIO stan na 31 marca 2018 roku.

Co znaczy słaba ocena, gdy twój kolega ma słabszą ?

Co znaczy słaba ocena, gdy twój kolega ma słabszą? To jest główne motto, jakim posługujemy się w szkole. 3d jaka była, taka jest. Niewątpliwie, najlepsza klasa, jaką sobie tylko wyobrażam. Jednak jesteśmy bandą pomyleńców, idiotów, którzy znają się już dość dobrze. Tak więc, współczuje nowym. Przecież jeśli by doszedł do naszej klasy co byś zobaczył najpierw? Przychodzisz do nas na przerwe.

GIGANT - Gimnazjalny Informator Grupy Autorów Nowego Tysiąclecia

9830; Zachęcamy do współpracy z redakcją. Po więcej informacji kliknij TUTAJ. Na stronie pojawił się kolejny numer gazetki. Zapraszamy do czytania pod tym. Z przyczyn technicznych to wydanie nie mogło pojawić się w Internecie wcześniej.

WHAT DOES GIMNAZJUM112.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum112.pl Mobile Screenshot of gimnazjum112.pl Tablet Screenshot of gimnazjum112.pl

GIMNAZJUM112.PL SERVER

Our parsers revealed that the main page on gimnazjum112.pl took one thousand five hundred and ninety-eight milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider gimnazjum112.pl not secure.
195.114.1.201

We caught that gimnazjum112.pl is implementing the Apache server.

PARSED CONTENT

The web page had the following on the web site, "Regulamin Pracy Gimnazjum nr 112 im." We saw that the web site said " Regulamin korzystania ze szkolnej sieci WiFi." It also said " Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami uczniów oddziałów gimnazjalnych w dniu 6 września 2017r o godz. Zebranie rodziców klasy 3b odbędzie się 13 września 2017r." The header had Gimnazjum Nr 112 as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by Króla Jana III Sobieskiego and Warszawa which isn't as urgent as Gimnazjum Nr 112.

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Witamy na stronie głównej Gimnazjum nr 119 w Warszawie - Gimnazjum nr 119 w Warszawie

Świetlica TPD i Klub Gim. Wych do życie w rodzinie. Witamy na stronie głównej Gimnazjum nr 119 w Warszawie. Witryna Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie. Od 1 września 2017 r. Informacje dotyczące oddziałów gimnazjalnych są publikowane na stronie SP 385. Która powstała z przekształcenia Gimnazjum 119 w wyniku reformy edukacji.

Aktualności

Spędź ferie w szkole! Zebranie z rodzicami 24. Świąteczna zbiórka artykułów papierniczych! Konsultacje z rodzicami 20. Sztafetowe Biegi Przełajowe- chłopcy z brązowym medalem! Zajęcia w ramach Szkoły Otwartej-zapraszamy.

Gimnazjum 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego

Szkoły Podstawowej nr 6 Integracja. Reforma Edukacji - broszura informacyjna. Reforma Edukacji - link do strony informacyjnej.

Gimnazjum nr 14 w Krakowie - News

Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło. KONKURS NA LOGO SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się w załączniku.

strona szkolna

A II w Bielsku-Bia? Ej przy ul.